ürün koruma sistemleri

Mağaza Koruma Sistemleri

Mağaza koruma sistemleri mağaza giriş kapınıza yerleştirilen antenlerdir.Bu antenler ürün koruma etiketlerini algılarlar.Üzerinde ürün koruma etiketi takılı olan bir ürünün dışarı çıkarılmaya çalışılması halinde antenler etiketi algılayarak sesli ve ışıklı uyarı verecektir.Böylece hırsızları engelleme şansınız olur.

Mağaza Koruma Sistemleri

mağaza koruma sistemleri

Protech Siyah RF Anten

Protech radyo frekanslı ürün koruma anteni sinyal kirliliğinden minimum düzeyde etkilenen işlemcisi sayesinde maksimum düzeyde verim almanızı sağlar.

protech beyaz anten

Protech Beyaz RF Anten

Protech radyo frekanslı beyaz anten mağazanızdaki ürünlerin güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilecek radyo frekanslı ürün koruma antenleri arasında yer alır.

xnova mağaza koruma sistemleri

Xnova RF Anten

Xnova radyo frekanslı ürün koruma anteni şık tasarım pleksi gövdesi ile her mağazaya uyum sağlayabilecek cinsten bir anten.Darbelere karşı dayanıklıdır.

slimline mağaza güvenlik anteni

Slimline Mağaza Güvenlik Anteni

Slimline radyo frekanslı mağaza güvenlik anteni ince ve şık tasarımıyla her türlü mağazaya uyum sağlayabilir.Kısa mesafe kapılar için idealdir.Pleksi gövdesi vardır.

nxs rf ürün koruma anteni

Nxs Radyo Frekanslı Anten

Nxs radyo frekanslı ürün koruma anteni mağazanızın güvenliği için kullanılabilecek antenlerden biridir.Orta mesafedeki kapılar için ideal antenlerden biridir.

mds radyo frekanslı anten

Mds Radyo Frekanslı Anten

Mds radyo frekanslı ürün koruma anteni kısa mesafe kapısı olan mağazalar için ideal antenlerden biridir.İnce ve şık bir dizaynı vardır.Etiketleri kaçırma ihtimali oldukça düşüktür.

genius radyo frekanslı anten

Genius Radyo Frekanslı Anten

Genius radyo frekanslı ürün koruma anteni kapısı geniş olan mağazalarda kullanıma uygundur.Oldukça fazla etiket ile birlikte kullanılabilir.Çünkü radyo frekanslı etiket çeşidi çoktur.

perfection rf anten

Perfection RF Anten

Perfection radyo frekanslı mağaza koruma anteni geniş kapı mesafelerinde oldukça verimli bir şekilde çalışabilecek bir antendir.Çok fazla etiketle birlikte kullanılabilecek bir antendir.

maxus akusto manyetik anten

Maxus AM Anten

Maxus akusto manyetik mağaza koruma sistemi geniş mesafe kapıya sahip mağazalar için ideal akusto manyetik sistemdir.Etiket kaçırma ihtimali oldukça düşük olan bir sisteme sahiptir.

lexus akusto manyetik anten

Lexus AM Anten

Lexus akusto manyetik mağaza güvenlik anteni her mağazada kullanıma uygun bir sistemdir.Oldukça verimli bir şekilde çalışır.Neredeyse hiç etiket kaçırmaz.

nxs akusto manyetik anten

Nxs AM Anten

Nxs akusto manyetik mağaza güvenlik anteni mağazanızı hırsızlardan korumada en büyük yardımcınız olacak antendir.Geniş algılama mesafesi işinize çok yarayacaktır.

mds akusto manyetik anten

Mds AM Anten

Mds akusto manyetik mağaza güvenlik anteni küçük boyutları ile fazla yeri olmayan mağazalar için ideal akusto manyetik ürün koruma antenidir.Çok etkili çalışır.

Mağaza Güvenlik