ürün koruma sistemleri

Alarm Sökücü

alarm sökücü

Alarm Sökücü

Alarm sökücüler ürünlerin üzerine takılan sert alarm etiketlerini sökmek için kullanılan araçlardır.Alarm sökücü olmadan ürün koruma etiketlerinin çıkarılması çok zordur.Çıkarılmaya çalışılırsa ürünler zarar görür, yırtılır.Alarm sökücüler etiketlerin şekline,türüne ve sistemine göre değişiklik gösterir.Güçlü ürün koruma etiketlerini güçlü çözücüler çözebilir.

karma alarm sökücü multi

Karma Sökücü Multi

Karma sökücü multi radyo frekanslı round,mini ve akusto manyetik pencil etiketleri sökmek için kullanılan bir çözücüdür.Satış sonrasında etiketleri kolayca çözebilir.

karma sökücü

Karma Sökücü

Karma alarm etiket sökücüler ürünlerinize yerleştirdiğiniz radyo frekanslı round,mini,dizayner ve golf etiketleri sökmek için kullanılan çözücülerden biridir.

standart sökücü

Standart Alarm Sökücü

Standart sökücü radyo frekanslı ürün alarm etiketlerini satış sonrasında ürünlerin üzerinden sökmek için kullanılır.Oldukça kolay kullanılan bir sökücüdür.

standart sökücü x

Standart Sökücü X

Standart sökücü x radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini ürün üzerinden satışın hemen sonrasında çıkarmak için kullanılan çözücülerden biridir.İstenilen yere monte edilebilir.

süper alarm sökücü

Süper Alarm Sökücü

Süper alarm etiket sökücü satış sonrasında ürünlerin üzerinde bulunana radyo frekanslı ürün alarm etiketlerini ve pencil etiketleri ürün üzerinden sökmek için kullanılır.

ostra alarm sökücü

Ostra Etiket Sökücü

Ostra etiket sökücü ürünlerin üzerine takılan ostra alarm etiketlerini satışın hemen sonrasında sökmek için kullanılan çözücüdür.Oldukça kolay bir şekilde etiketi çıkartır.

ultra alarm sökücü

Ultra Alarm Sökücü

Ultra alarm sökücü akusto manyetik pencil etiket ve radyo frekanslı ürün koruma etiketlerini satış sonrasında ürünlerin üzerinden çıkarmak için kullanılır.Çok güçlüdür.

el tipi sökücü

El Tipi Etiket Sökücü

El tipi sökücü akusto manyetik süper tag ve vst tag etiketlerini ürünlerin üzerinden sökmek için kullanılır.Oldukça kolay bir şekilde ürün üzerinden etiketleri çıkartır.

elektronik etiket sökücü

Elektronik Etiket Sökücü

Elektronik etiket sökücü akusto manyetik süper tag ve vst tag etiketlerinin satış sonrasında ürün üzerinde elektronik olarak çıkarılmasını sağlayan araçtır.Kullanımı oldukça kolaydır.

*Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ürün görselleri üzerine tıklayabilirsiniz.Tarayıcınızın sizi yönlendireceği sayfada ürün hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.Açılan sayfada ürünlerin önden,arkadan çekimlerini bulabilirsiniz.
**Seçtiğiniz ürünle ilgili teklif almak isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Mağazanız ile ilgili bilgileri bize teklif talep formu üzerinden atabilirsiniz.Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.
Alarm Etiket Sökücü